Paslaugos

Mūsų klinikoje siūlomas platus odontologinių paslaugų spektras. Šiuolaikinės skaitmeninės technologijos, moderni odontologinė įranga bei nuolat besitobulinančių specialistų profesionalumas padeda užtikrinti nepriekaištingą paslaugų kokybę.

Paslaugos

Pirmas vizitas

Pirmojo vizito tikslas – išklausyti Jūsų skundus, lūkesčius, įvertinti bendrą ir stomatognatinės sistemos būklę, atlikti reikiamus diagnostinius tyrimus ir sudaryti detalų, visais atžvilgiais Jums priimtiną gydymo planą. Daugeliu atvejų pasiūlysime kelis Jūsų problemos sprendimo būdus, aiškiai pristatysime jų privalumus bei trūkumus, kad galėtumėte pasirinkti Jums tinkamiausią variantą.

Pirmas vizitas
Pirmas vizitas

Konsultacijos metu suteiksime Jums visą reikiamą informaciją apie numatomą gydymą, reikalingas procedūras, vizitų skaičių, planuojamą gydymo trukmę ir kainą. Mūsų tikslas –užtikrinti Jums sklandų gydymo procesą, aukščiausią gydymo kokybę ir Jūsų lūkesčius pranokstantį rezultatą.

Skaitmeninis gydymo planavimas

Gydymą planuojame atsižvelgdami į ilgalaikę perspektyvą bei galutinį rezultatą, todėl visuomet pasiūlysime efektyviausius ir ilgaamžiškiausius Jūsų problemos sprendimo būdus.

Mūsų klinikoje naudojami vienais tiksliausių rinkoje pripažinti intraoraliniai ir veido skeneriai, kompiuteriniai tomografai, dentaliniai rentgeno aparatai, leidžiantys išgauti tobulai ryškius diagnostinius vaizdus. Pasitelkę šiuolaikines technologijas ir visus juos apjungę, patyrę specialistai galės kompleksiškai įvertinti Jūsų situaciją, numatyti visus laukiančius gydymo iššūkius, išvengti galimų klaidų, tiksliai prognozuoti gydymo eigą, ypatumus bei kaštus.

Skaitmeninių technologijų dėka informaciją apie numatomą gydymą pateiksime Jums vizualiai, todėl gydymo planas bei jo eiga bus lengviau suprantami ir galėsite lengviau priimti sprendimus.

Skaitmeninis gydymo planavimas

Skaidrūs ir aiškūs gydymo etapai

Visi mūsų gydymo planai turi aiškią pradžią ir pabaigą. Pasitelkę skaitmenines technologijas, dar prieš pradedant gydymą, galime tiksliai (99 proc. tikslumu) numatyti ir Jums parodyti būsimą rezultatą.

Tiksli sąmata
Nesvarbu, kiek laiko truks Jūsų gydymas, visada prieš jį pradedant pateiksime Jums gydymo sąmatą, tad galėsite planuotis savo išlaidas. Tačiau tam, kad tiksliai jas numatytume, konsultacijos metu atidžiai Jūsų išklausysime, įvertinsime Jūsų burnos ertmės klinikinę būklę, atliksime reikiamus tyrimus ir sudarysime detalų gydymo planą.

Glaudus specialistų bendradarbiavimas
Atsižvelgiant į Jūsų gydymo planą ir reikalingas procedūras, Jūsų gydymo procese gali dalyvauti įvairių odontologijos sričių specialistai. Tam, kad nepriekaištingai įgyvendintume užsibrėžtą tikslą, visi šie specialistai glaudžiai bendradarbiaus tarpusavyje, o jų darbą kuruos ir galutinį rezultatą vertins gydymo planą parengęs ir Jums pristatęs gydytojas. Gydymo planų koordinatorė padės suplanuoti reikiamų procedūrų grafiką, suteiks informaciją, kaip joms pasiruošti, atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Priežiūra po gydymo
Rūpinsimės Jumis ir pabaigus gydymą – pateiksime Jums individualias dantų ir burnos priežiūros rekomendacijas, atėjus laikui, pakviesime atvykti profesionaliai burnos higienai ir profilaktinei patikrai pas gydytoją odontologą.

Mūsų pacientų šypsenos

Sveikos ir laimingos pacientų šypsenos yra didžiausias mūsų darbo kokybės įvertinimas.

974

Pamatuotos šypsenos

12476

Laimingi pacientai

3522

Įsriegti implantai

395

Penkių žvaigždučių atsiliepimai

Pasirinkite Jums patogų registracijos būdą

Registruokitės reikiamai paslaugai Jums patogiu būdu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių šiuo metu neturite galimybės atvykti į mūsų kliniką, kviečiame konsultacijai internetu.

Vilnius / Šiaurės miestelis