Apie mus

Esame patyrusi profesionalų komanda, vienoje vietoje galinti pasiūlyti visas aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas. Moderniai įrengti kabinetai, pažangi skaitmeninė įranga ir gydymo metodai, aukščiausios kokybės medžiagos, rūpestingi įvairių odontologijos sričių profesionalai – viskas, ko reikia Jūsų šypsenos grožiui ir estetikai.

Apie mus

Mūsų istorija prasidėjo nuo specializuotos klinikos įkūrimo 2018 metais. Joje dirbo vos du specialistai – skaitmeninėje odontologijoje besispecializuojantis implantuojantis-protezuojantis gydytojas odontologas ir dantų technikas. Du savo srities profesionalai visiškai integravo tarpusavio darbą ir sudarė stiprų, ranka rankon dirbantį tandemą. Siekiant užtikrinti maksimaliai kokybišką rezultatą, tai – didžiausias iššūkis odontologijoje, nes klaidos, komplikacijos, nepatenkinti pacientų lūkesčiai dažniausiai atsiranda būtent dėl nepakankamos komunikacijos tarp šių specialistų.

Glaudaus tarpusavio bendradarbiavimo principo savo komandoje laikomės iki šiol. Manome, jog būtent jis ir padėjo mums pelnyti vis didesnį Jūsų pasitikėjimą ir išaugti. Klinikoje šiuo metu dirba virš 30 kompetentingų įvairių odontologijos sričių specialistų.

Žinome, kad kreipdamiesi į mus, norite savo problemas išspręsti komfortiškai, efektyviai, negaišdami savo laiko. Todėl investuojame ne į prabangią aplinką ar baldus, bet į modernią įrangą ir naujausias technologijas, kurias pasitelkiame diagnostikai bei gydymui. Drąsa investuoti į inovacijas, užtikrinančias kokybiškiausius rezultatus – vienas svarbiausių mūsų išskirtinumų. Pasitelkę skaitmenines technologijas, dar prieš pradedant gydymą, galime tiksliai (99 proc. tikslumu) numatyti būsimą rezultatą, procedūras atlikti itin tausojančiai ir komfortiškai, užtikrinti greitesnį gijimą.

Skaitmeninės šypsenos

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką

Mūsų klinikos gydytojai savo kasdieniniame darbe naudoja pažangią, pasaulyje pripažintų gamintojų skaitmeninę įrangą, suteikiančią galimybę greitai, efektyviai ir be jokio diskomforto pacientui atlikti itin tikslius tyrimus, sudaryti efektyviausią gydymo planą ir užtikrinti maksimaliai kokybiškus, ilgaamžius rezultatus. Įvairių sričių odontologijos profesionalai, atidžiai įsiklausydami į kiekvieno paciento poreikius ir lūkesčius, per daugiau nei 15 metų sukaupė vertingą patirtį ir išgrynino efektyviausias odontologijos paslaugų teikimo metodikas. Jas, kaip ir savo nuolat tobulinamas žinias bei įgūdžius, patyrę specialistai pasiruošę pasiūlyti kiekvienam į mus besikreipiančiam.

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką
Kodėl verta rinktis mūsų kliniką

Klinikoje teikiame skaitmenines konsultacijas, kurių tikslas – įvertinti Jūsų būklę, nusiskundimus, galimybes, pageidavimus ir, atsižvelgiant į juos, sudaryti detalų, visais atžvilgiais Jums priimtiną gydymo planą. Vienais tiksliausių rinkoje pripažinti intraoraliniai ir veido skeneriai, kompiuteriniai tomografai, dentaliniai rentgeno aparatai leidžia išgauti tobulai ryškius diagnostinius vaizdus. Pasitelkę šiuolaikines technologijas ir visus juos apjungę, patyrę specialistai kompleksiškai įvertins kiekvieno Jūsų situaciją, tiksliai prognozuos gydymo eigą, ypatumus bei kaštus. Galime pasiūlyti ir kelis sprendimo variantus, kad įvertinę jų privalumus bei trūkumus, galėtumėte išsirinkti Jums labiausiai tinkantį.

Laukiame Jūsų mūsų klinikoje!

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką
Kodėl verta rinktis mūsų kliniką

Mūsų pacientų šypsenos

Sveikos ir laimingos pacientų šypsenos yra didžiausias mūsų darbo kokybės įvertinimas.

974

Pamatuotos šypsenos

12476

Laimingi pacientai

3522

Įsriegti implantai

395

Penkių žvaigždučių atsiliepimai

Pasirinkite Jums patogų registracijos būdą

Registruokitės reikiamai paslaugai Jums patogiu būdu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių šiuo metu neturite galimybės atvykti į mūsų kliniką, kviečiame konsultacijai internetu.

Vilnius / Šiaurės miestelis