Pasiūlymų paketai

Susipažinkite su mūsų pasiūlymų paketais ir pasirūpinkite savo šypsenos sveikata bei grožiu itin patraukliomis sąlygomis

Pasiūlymų paketai

Tik dabar vieno danties atkūrimas ant implanto už itin patrauklią kainą!

1168 €

1700 €

Manote, kad vieno danties praradimas nedidelė problema? Deja, tai gali turėti rimtų pasekmių Jūsų sveikatai: netekus net ir vieno danties, prastėja kramtymo funkcija ir medžiagų įsisavinimas, gresia virškinimo problemos, ima krypti šalia esantys dantys, tampa sunkiau juos išvalyti, todėl didėja ėduonies ir dantenų ligų rizika.
Dabar siūlome Jums atkurti prarastą dantį už itin patrauklią kainą – 1168 Eur (įprasta kaina – 1700 Eur). Į šią kainą įskaičiuota patyrusio gydytojo implantologo konsultacija, visi reikalingi tyrimai, procedūros ir gydymo priemonės, aukštos kokybės implantas, cirkonio keramikos vainikėlis.

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Tik dabar kelių dantų atkūrimas ant implantų už itin patrauklią kainą!

2942 €

4236 €

Laiku neatkurti dantys gali sukelti daug sveikatos problemų ir ženkliai pabloginti psichologinę būseną. Dantys mums leidžia ne tik sukramtyti maistą, bet ir nevaržomai šypsotis, bendrauti ir pasitikėti savimi – kitaip tariant, gyventi pilnavertį gyvenimą.
Vis atidėliojote dantų atkūrimą? Dabar kelis prarastus dantis galite susigrąžinti už itin patrauklią kainą – 2942 Eur (įprasta kaina – 4236 Eur). Į šią kainą įskaičiuota patyrusio gydytojo implantologo konsultacija, visi reikalingi tyrimai, procedūros ir gydymo priemonės, 3 aukštos kokybės implantai, 3 cirkonio keramikos vainikėliai.
Sutaupykite net 1294 Eur ir vėl džiaukitės estetiška šypsena ir visaverčiu gyvenimu!

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Tik dabar visų vieno žandikaulio dantų atkūrimas ant implantų už itin patrauklią kainą!

3592 €

5776 €

Daugelio ar visų dantų netekimas sukelia daug nepatogumų. Jis kenkia ne tik estetinei išvaizdai, bet ir apsunkina kalbėjimą, neigiamai veikia kramtymo funkciją, sukelia virškinimo bei kitas fizinės ir emocinės sveikatos problemas. Netekote daugumos ar net visų dantų, tačiau vis atidėliojate jų atkūrimą?
Dabar tam tinkamiausias metas, nes visus prarastus vieno žandikaulio dantis atkursime už itin patrauklią kainą – 3592 Eur (įprasta kaina – 5776 Eur). Į šią kainą įskaičiuota patyrusio gydytojo implantologo konsultacija, visi reikalingi tyrimai, procedūros ir gydymo priemonės, 4 aukštos kokybės patikimų gamintojų implantai, laikinas fiksuotas protezas.
Susigrąžinkite pasitikėjimą savimi ir sutaupykite net 2184 Eur!

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Profesionali burnos higiena + visapusiškas burnos ištyrimas ir gydymo planas

99 €

365 €

Norite džiaugtis puikia burnos sveikata? Kviečiame įsigyti paketą, į kurį įskaičiuota profesionali burnos higiena, 3D ištyrimas, skaitmeniniai dantų atspaudai, panoraminė nuotrauka ir gydymo plano sudarymas. Ir visa tai – tik 99 Eur (įprasta kaina – 365 Eur)!

Skubėkite pasinaudoti pasiūlymu – išskirtinė 75 proc. nuolaida galioja tik 100 pirmųjų pacientų.

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Profesionalios burnos higienos paketas metams

Dvi procedūros 138 €

178 €

Norint išsaugoti sveikus dantis, rekomenduojama 2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną. Pasirūpinkite savo burnos ertmės švara iš anksto ir sutaupykite, įsigydami metinį paketą.

Perkant dvi procedūras iš karto, vienos jų kaina – tik 69 Eur (įprasta kaina – 89 Eur).

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO
Inbank lizingas sąlygomis.

Pasirinkite Jums patogų registracijos būdą

Registruokitės reikiamai paslaugai Jums patogiu būdu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių šiuo metu neturite galimybės atvykti į mūsų kliniką, kviečiame konsultacijai internetu.

Vilnius / Šiaurės miestelis

Registracijos forma