Pasiūlymų paketai

Susipažinkite su mūsų pasiūlymų paketais ir pasirūpinkite savo šypsenos sveikata bei grožiu itin patraukliomis sąlygomis

Pasiūlymų paketai

Socialinė akcija – burnos higiena vos už 29 €

29 €

89 €

Kas penktas vyresnis nei 45 metų Lietuvos gyventojas susiduria su kelių ar net visų dantų netekimo problema. Reaguodami į šią situaciją ir norėdami prisidėti sprendžiant visuomenės sveikatos problemas skelbiame socialinę akciją – burnos higieną atliksime vos už 29 Eur!

Kruopščiai atlikę profesionalią burnos higieną mūsų klinikos specialistai įvertins Jūsų dantų būklę ir papasakos, kaip tinkamai juos prižiūrėti.

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Visų dantų atkūrimas „All on 4” metodu + nupirksime Jūsų seną dantų plokštelę už 500 €

3999 €

5965 €

Praradote visus dantis? Nestabili dantų plokštelė kelia diskomfortą? Kviečiame patikimai atkurti visus vieno žandikaulio dantis ant 4 premium implantų. Pasitelkus šiuolaikines technologijas ir tikslią diagnostiką dantų atkūrimo procesas truks vos 72 valandas ir kainuos tik 3999 Eur (įprasta kaina – 5965 Eur). O jeigu Jūsų dantys buvo protezuoti dantų plokštele, nupirksime ją iš Jūsų už 500 Eur!

Skubėkite pasinaudoti patraukliu pasiūlymu ir džiaukitės natūraliai atrodančiais dantimis, pilnaverte kramtymo funkcija bei žymiai geresne gyvenimo kokybe.

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Dantų atkūrimas laminatėmis + šypsenos pasimatavimas

6 dantų atkūrimas 3900€

4900€

12 dantų atkūrimas 6900€

9100€

Jaučiate diskomfortą dėl neestetiškos šypsenos? Atvykite į nemokamą skaitmeninę konsultaciją, užsisakykite tobulai Jūsų dantis atkursiančias individualias dantų laminates, nemokamai matuokitės būsimos šypsenos variantus ir išsirinkite idealiai Jums tinkančią. Atkūrus dantis laminatėmis, labiau pasitikėsite savimi, džiaugsitės svajonių šypsena ir geresne gyvenimo kokybe.

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Profesionali burnos higiena + visapusiškas burnos ištyrimas ir gydymo planas

99 €

365 €

Norite džiaugtis puikia burnos sveikata? Kviečiame įsigyti paketą, į kurį įskaičiuota profesionali burnos higiena, 3D ištyrimas, skaitmeniniai dantų atspaudai, panoraminė nuotrauka ir gydymo plano sudarymas. Ir visa tai – tik 99 Eur ( įprasta kaina – 365 Eur)!

Skubėkite pasinaudoti pasiūlymu – išskirtinė 75 proc. nuolaida galioja tik 100 pirmųjų pacientų.

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Profesionalios burnos higienos paketas metams

Dvi procedūros 138€

178€

Norint išsaugoti sveikus dantis, rekomenduojama 2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną. Pasirūpinkite savo burnos ertmės švara iš anksto ir sutaupykite, įsigydami metinį paketą.

Perkant dvi procedūras iš karto, vienos jų kaina – tik 69 Eur ( įprasta kaina – 89 Eur).

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO
Mokilizingas sąlygomis.

Pasirinkite Jums patogų registracijos būdą

Registruokitės reikiamai paslaugai Jums patogiu būdu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių šiuo metu neturite galimybės atvykti į mūsų kliniką, kviečiame konsultacijai internetu.

Vilnius / Šiaurės miestelis

Vilnius / Žvėrynas

Registracijos forma