Pacientams iš užsienio

Planuojate viešnagę Lietuvoje? Derinkite ją su odontologiniu gydymu ir grįžkite su sveikais dantimis bei plačia šypsena!

Pacientams iš užsienio

Kad ir kokio gydymo Jums prireiktų, užtikriname, jog atliksime jį komfortiškai, efektyviai, Jums patogiu metu ir vienoje vietoje. O kainuos jis gerokai mažiau nei užsienio klinikose.

Parašykite mums el. paštu info@skaitmeninessypsenos.lt arba susisiekite tel. +37061548042. Pateikdami užklausą dėl gydymo Lietuvoje, parašykite, kuo skundžiatės ar dėl kokių paslaugų kreipiatės, jeigu turite, atsiųskite rentgeno nuotrauką ir kitų tyrimų rezultatus.

Per 5 darbo dienas nuo užklausos gavimo susisieksime su Jumis ir informuosime apie gydymo galimybes, o esant pakankamai duomenų, parengsime ir preliminarų gydymo planą. Taip pat iš anksto suplanuosime būsimus vizitus – Jums atvykus į Lietuvą galėsime iš karto pradėti gydymą.

Jeigu tyrimų neturite, juos greitai ir be jokio diskomforto atliksime mūsų klinikoje. Skaitmeninės konsultacijos metu, pasitelkę šiuolaikines technologijas, patyrę gydytojai odontologai kruopščiai įvertins Jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, suteiks išsamią informaciją apie gydymo galimybes, galimas alternatyvas, jų privalumus bei trūkumus, atsakys į Jums rūpimus klausimus. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei finansinius lūkesčius, taip pat parengsime ir detaliai pristatysime tinkamiausią Jums gydymo planą su vizualizacija. Jame bus tiksliai suplanuotos reikalingos procedūros, vizitų skaičius, gydymo trukmė, būsimas rezultatas ir kaina, nesikeisianti gydymo eigoje.

Gydymo trukmė ir eiga priklausys nuo Jūsų klinikinės būklės. Tačiau visuomet stengiamės reikiamą gydymą atlikti vieno apsilankymo Lietuvoje metu.

Kodėl verta rinktis kliniką „Skaitmeninės šypsenos“

Kodėl verta rinktis kliniką „Skaitmeninės šypsenos“

Klinikoje „Skaitmeninės šypsenos“ pacientams siūlomas kompleksinis gydymas. Čia dirbantys įvairių odontologijos sričių profesionalai glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje, o modernios technologijos leidžia skirtingas paslaugas suteikti vienu metu ir pastebimai sutrumpinti gydymo trukmę. Pavyzdžiui, prireikus mes galime kartu ir implantuoti, ir tiesinti dantis, kai įprastai tai daroma atskirais etapais. Visos procedūros preciziškai tiksliai suplanuojamos jau pirmos konsultacijos metu, todėl savo sveikatą patikėję mums ne tik galėsite greičiau džiaugtis sveika bei dailia šypsena, bet ir išvengti nemalonių siurprizų ar gydymo eigoje išaugusių kaštų.

Kodėl verta rinktis kliniką „Skaitmeninės šypsenos“

Mūsų klinikoje dirbantys įvairių sričių odontologijos profesionalai, atidžiai įsiklausydami į kiekvieno paciento poreikius ir lūkesčius bei nuolat tobulindami savo žinias ir įgūdžius per daugiau nei 15 metų sukaupė vertingą patirtį ir išgrynino efektyviausias odontologijos paslaugų teikimo metodikas, užtikrinančias itin kokybiškus ir ilgaamžius rezultatus. Klinikos gydytojai kalba lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Laukiame Jūsų, pasirengę pasiūlyti Jums sklandų gydymo procesą, aukščiausią gydymo kokybę ir Jūsų lūkesčius pranoksiantį rezultatą už žymiai mažesnę kainą nei užsienio klinikose.

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO
Mokilizingas sąlygomis.

Pasirinkite Jums patogų registracijos būdą

Registruokitės reikiamai paslaugai Jums patogiu būdu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių šiuo metu neturite galimybės atvykti į mūsų kliniką, kviečiame konsultacijai internetu.

Vilnius / Šiaurės miestelis