Pasiūlymai verslui

Įmonėms

Norite, kad puikia burnos ertmės sveikata ir nevaržoma šypsena galėtų džiaugtis visi Jūsų įmonės darbuotojai? Siūlome pasirašyti bendradarbiavimo sutartį ir naudotis iki 30 proc. mažesnėmis paslaugų kainomis bei išskirtiniais pasiūlymais.

 

Pasiūlymai verslui

Odontologijos klinikoms

Savo klinikoje neturite įrangos, reikalingos itin tiksliai diagnostikai ir preciziškam gydymo supanavimui? Siūlome pasirašyti bendradarbiavimo sutartį ir Jūsų pacientai rentgenologinius ir 3D tyrimus galės atlikti mūsų klinikoje. Vienais tiksliausių rinkoje pripažinti intraoraliniai skeneriai, kompiuteriniai tomografai, dentaliniai rentgeno aparatai padės išgauti tobulai ryškius diagnostinius vaizdus, tiksliai diagnozuoti problemas ir suteikti efektyviausią gydymą.

Norėtumėte pasirašyti sutartį?

Susisiekite su mumis ir mūsų klinikos gydymo planų koordinatorė atidžiai išklausys Jūsų, atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir parengs geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Įmonę atstovaujančio asmens kontaktai

Atsakome į gautą el. laišką, atsižvelgdami į jų svarbą ir skubumą. Tačiau mes stengiamės atsakyti per 48 valandas nuo pranešimo gavimo.