Dantų architektų laboratorija

Odontologijos klinikoje „Skaitmeninės šypsenos“ esančioje pilnai skaitmenizuotoje dantų technikų laboratorijoje dirba patyrę restauracijų projektavimo ir gamybos specialistai – dantų architektai, pasirengę Jums padėti turėti itin estetiškus, lengvai prižiūrimus ir ilgą laiką tarnausiančius dantis.

Dantų architektų laboratorija

Dantų technikų laboratorijoje naudojamos pažangios technologijos ir naujausi įrankiai, kurių dėka galime kurti tikslius, aukštos kokybės dantų protezus. Dantų restauracijų planavimui naudojama EXOCAD odontologijai skirta kompiuterinė projektavimo ir gamybos technologija CAD/CAM (angl. computer-aided design and computer-aided manufacturing), leidžianti didžiąją protezavimo proceso dalį atlikti automatizuotai, tiksliau ir greičiau. Ši programa suteikia daugybę funkcijų ir galimybių, tad, pasitelkę savo žinias bei patirtį, dantų technikai gali projektuoti ir gaminti itin aukštos kokybės ir tikslias dantų restauracijas.

Laboratorijoje galime pagaminti viską, ko reikia Jūsų dantų atkūrimui: nuo pavienių protezų dalių, keramikinių dantų laminačių iki fiksuojamų protezų. Mūsų dantų technikai nuolat seka naujausias restauracijų gamybos tendencijas ir tobulina savo žinias bei įgūdžius.

Skaitmeninės konsultacijos metu įvertinsime Jūsų burnos būklę, 3D skeneriu nuskenuosime dantis. Gautą vaizdą perkelsime į kompiuterį, suprojektuosime naują danties formą ir išfrezuosime keramikinį užklotą ar dantį. Pagamintą dantį pritvirtinsime ant danties arba implanto.

Visa tai – vieno vizito metu! Vos per valandą atkursime Jūsų dantų išvaizdą ir funkciją, sugrąžinsime gyvenimo komfortą ir pasitikėjimą savimi.

Glaudus bendradarbiavimas su gydytojais odontologais

Siekdami geriausių rezultatų, dantų technikai glaudžiai bendradarbiauja su mūsų klinikos gydytojų odontologų komanda. Dirbant komandoje, mums visuomet pavyksta nepriekaištingai įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – pagaminti tobulai Jūsų dantų ir burnos anatomiją atitinkančias ir lengvai prižiūrimas restauracijas.

Personalizuoti sprendimai

Kiekviena restauracija mūsų dantų technikų laboratorijoje gaminama individualiai. Atsižvelgdami į kiekvieno paciento individualius poreikius ir pageidavimus, siūlome personalizuotus, individualiai pritaikytus dantų technikos sprendimus, kad galėtume ne tik patenkinti, bet ir pranokti Jūsų lūkesčius.

Bemetalės keramikos protezai

Specializuojamės restauracijų iš bemetalės keramikos gamyboje. Naudojame aukščiausios kokybės medžiagas (cirkonio oksidą, ličio disilikato stiklo keramiką ir kt.), padedančias užtikrinti itin natūraliai atrodantį rezultatą. Nors šių medžiagų naudojimas tampa įprastu, tačiau glaudžiai bendradarbiaudami komandoje ir pasitelkę skaitmenines technlogijas, savo žinias bei patirtį, galime pagaminti ne tik itin estetiškus, bet ir preciziškai tikslius protezus.

Dantų protezavimas – vos per 1 valandą

Turėdami savo dantų technikų laboratoriją ir skaitmeninę įrangą, galime dirbti nestandartiškai ir dantį pagaminti vos per 60 minučių!

Skaitmeninės šypsenos

Pasirinkite Jums patogų registracijos būdą

Registruokitės reikiamai paslaugai Jums patogiu būdu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių šiuo metu neturite galimybės atvykti į mūsų kliniką, kviečiame konsultacijai internetu.

Vilnius / Šiaurės miestelis