Bruksizmo gydymas

Mūsų požiūris į bruksizmą

Mūsų pacientai – šiuolaikiniai žmonės. Jie greitai orientuojasi, skuba, džiaugiasi, kyla karjeros laiptais ir… susiduria su įtampa. Jeigu patiriamą stresą sunku iškrauti sveikais būdais, susiduriama su bruksizmu. Tai nevalingas polinkis griežti dantimis. Bruksizmas vyksta pacientui to nejaučiant, ramybės (miego) būsenoje.

Bruksizmo pasekmės:

  • nudilę, aptrupėję dantys
  • pakitusi dantų forma
  • sužemėjęs sąkandis
  • žandikaulio sąnario ir galvos skausmai
  • Kraštutiniu atveju – dantų neteikimas

Deja, neretai gydomos ne bruksizmo priežastys, o pasekmės: estetiškai atkuriami dantys, o pacientai netrukus vėl susiduria su tais pačiais iššūkiais.

Mes puoselėjame kitokį požiūrį: pasirūpiname efektyviu bruksizmo gydymu nuo A iki Z.

Skaitmeninės šypsenos

Bruksizmo gydymo galimybės

Griežimas dantimis – problema, reikalaujanti atidaus ir pažangaus gydymo.

Pirmasis žingsnis pasveikimo link – išmani skaitmeninė konsultacija, kurios metu analizuojami paciento dantų duomenys.

Tolesnė gydymo eiga gali būti labai individuali. Atsižvelgiant į problemos priežastis ir mastą, galimos skirtingos išeitys:

  • Sukandiminės (okliuzinės) kapos – tai apsauginės dantų kapos, kurios neleidžia dantims kontaktuoti tarpusavyje ir padeda išvengti tolesnio dantų nusidėvėjimo. Kapos efektyvios, jeigu yra pareigingai dėvimos miego metu, taip pat – stresiniais gyvenimo momentais.
  • Ortodontinis gydymas – griežimą dantimis gali sukelti netaisyklingas sąkandis ar dantų padėtis. Tokiu atveju problemą išsprendžia ortodontinis gydymas.
  • Chirurginis gydymas – jau pažengęs bruksizmas sukelia žandikaulio sąnario problemas. Tokiu atveju gali būti taikomas chirurginis gydymas.
  • Kineziterapija – susikaupusią įtampą, kuri sąlygoja bruksizmą, gali atpalaiduoti mankšta ar masažas. Tokiu atveju pacientai nukreipiami pas kineziterapijos specialistus.
  • Kompleksinis gydymas – dažnai vieno gydymo metodo nepakanka, todėl taikomas kompleksinis gydymas, jo metu derinamos skirtingos gydymo taktikos, pacientu rūpinasi patyrusi specialistų komanda.

Išsprendus šias problemas, seka estetinės odontologijos etapas: jo metu, parenkamos pacientui tinkamiausios restauracijos: dantų išvaizda atkuriama taikant estetinį plombavimą, dantų laminates ar aukštos kokybės protezus.

Rezultatai

Bruksizmo gydymo rezultatas – laisvė džiaugtis kiekviena diena, be baimės prarasti dantis. Atidžiai gydome bruksizmo priežastis, todėl mūsų pacientai nesusiduria su pasikartojančiomis problemomis ir gali mėgautis gyvenimu be papildomo streso.

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO
Inbank lizingas sąlygomis.

Pasirinkite Jums patogų registracijos būdą

Registruokitės reikiamai paslaugai Jums patogiu būdu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių šiuo metu neturite galimybės atvykti į mūsų kliniką, kviečiame konsultuotis internetu.

Vilnius, Šiaurės miestelis

Registracijos forma