Implantacija be pjūvio

Tikime, kad prarasti dantys neturi tapti viso gyvenimo nuosprendžiu. Tradiciniai dantų atkūrimo metodai suteikia labai daug, tačiau jų metu taikomos chirurginės operacijos, invazyvus gydymas iki šiol kelia nerimą ir daugelį atgraso nuo dantų atkūrimo.

Mūsų tikslas – ne tik sugrąžinti tai, kas prarasta, bet ir apsaugoti Jus nuo nemalonių pojūčių ir ilgo pooperacinio laikotarpio. Todėl siūlome implantaciją be pjūvio; tai – inovatyvi, trimatėje (3D) erdvėje suplanuota procedūra, kurios metu naudojami chirurginiai gidai, leidžiantys išvengti pjūvio implantacijos metu. Tai – speciali kapa, kuri nukreipia gydytojo grąžtą į kaulą tinkamu kampu ir gyliu.

Šis metodas leidžia dantis ant implantų protezuoti ypač tiksliai. Tuo tarpu implantuojant standartiškai (taikant pjūvį), protezavimo darbai ne visada būna kokybiški.

Skaitmeninės šypsenos

Implantacijos be pjūvio galimybės

Implantacijos be pjūvio galimybės
Vienas dantis

Taikome vienmomentę implantaciją: vieno vizito metu pašalinamas dantis, skaitmeniniu būdu suplanuojama implantacija ir be pjūvio įsriegiamas implantas. Ypač tiksliai montuojamas laikinas danties vainikėlis, todėl namo grįšite su jau atkurtu dantimi!

Galime atlikti ir atidėtą implantaciją. Ji taikoma tada, kai yra pašalintas infekuotas, pūliuojantis ar uždegiminis dantis. Tokiu atveju neverta skubėti: implantas įsriegiamas žaizdai sugijus, po kelių savaičių ar mėnesių.

Implantacijos be pjūvio galimybės
Keli dantys

Norint susigrąžinti prarastus kelis greta augusius dantis, užteks vos dviejų implantų: skaitmeniniu būdu suplanavus procedūrą, implantai įsriegiami labai tiksliai, be jokio pjūvio. Dantų estetinė išvaizda atkuriama labai tikslaus protezavimo dėka. Dažnai išvengiama kaulo priauginimo (augmentacijos) procedūros.

Implantacijos be pjūvio galimybės
Visi dantys

Siūlome visų dantų ant 4 implantų metodiką: visus vieno žandikaulio dantis galime atkurti vos 4 implantų pagalba. Procedūra suplanuojama skaitmeniniu būdu ir chirurginio gido pagalba įsriegiami 4 implantai. Jiems prigijus, fiksuojamas viso žandikaulio dantų tiltas, kurio nereikia išiminėti, jis visiškai atstoja Jūsų dantis ir leidžia patogiai kramtyti ir šypsotis.

Taip pat galima taikyti implantaciją ant 6 implantų – ji suplanuojama skaitmeniniu būdu ir chirurginio gido pagalba įsriegiami 6 implantai. Galiausiai protezuojame net trimis atskirais tiltais, kurie sukuria natūralių dantų pojūtį ir labai estetiškai atrodo.

Kodėl implantacija?

Tai tikrai nėra vienintelis dantų atkūrimo būdas. Verta palyginti skirtingus metodus:

Išimama plokštelė (protezas)

Atstato tik 10 proc. kramtymo funkcijos / Kelia svetimkūnio pojūtį burnoje / Dirgina dantų gleivinę / Pasižymi prasta fiksacija / Gali pagreitinti žandikaulio kaulo nykimą

Fiksuojamas dantų tiltas

Kramtymo funkciją atkuria tik 10-30 proc. / Apsunkina burnos ertmės priežiūrą – po tiltu kaupiasi apnašos / Padidina dantų ėduonies riziką sveikiesiems dantims / Dedant tiltą, pažeidžiami kaimyniniai dantys / Nesustabdo žandikaulio kaulo nykimo

Implantas

Atkuria 80-100 proc. kramtymo funkcijos / Atrodo estetiškai / Natūralių dantų pojūtis / Sustabdo žandikaulio kaulo nykimą / Ilgaamžiškiausias sprendimas / Paprasta burnos ertmės ir dantų priežiūra

Tik dabar vieno danties atkūrimas ant implanto už itin patrauklią kainą!

1168 €

1700 €

Manote, kad vieno danties praradimas nedidelė problema? Deja, tai gali turėti rimtų pasekmių Jūsų sveikatai: netekus net ir vieno danties, prastėja kramtymo funkcija ir medžiagų įsisavinimas, gręsia virškinimo problemos, ima krypti šalia esantys dantys, tampa sunkiau juos išvalyti, todėl didėja ėduonies ir dantenų ligų rizika.
Dabar siūlome Jums atkurti prarastą dantį už itin patrauklią kainą – 1168 Eur (įprasta kaina – 1700 Eur). Į šią kaina įskaičiuota patyrusio gydytojo implantologo konsultacija, visi reikalingi tyrimai, procedūros ir gydymo priemonės, aukštos kokybės implantas, cirkonio keramikos vainikėlis.

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Tik dabar kelių dantų atkūrimas ant implantų už itin patrauklią kainą!

2942 €

4236 €

Laiku neatkurti dantys gali sukelti daug sveikatos problemų ir ženkliai pabloginti psichologinę būseną. Dantys mums leidžia ne tik sukramtyti maistą, bet ir nevaržomai šypsotis, bendrauti ir pasitikėti savimi – kitaip tariant, gyventi pilnavertį gyvenimą.
Vis atidėliojote dantų atkūrimą? Dabar kelis prarastus dantis galite susigrąžinti už itin patrauklią kainą – 2942 Eur (įprasta kaina – 4236 Eur). Į šią kaina įskaičiuota patyrusio gydytojo implantologo konsultacija, visi reikalingi tyrimai, procedūros ir gydymo priemonės, 3 aukštos kokybės implantai, 3 cirkonio keramikos vainikėliai.
Sutaupykite net 1294 Eur ir vėl džiaukitės estetiška šypsena ir visaverčiu gyvenimu!

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Tik dabar visų vieno žandikaulio dantų atkūrimas ant implantų už itin patrauklią kainą!

3592 €

5776 €

Daugelio ar visų dantų netekimas sukelia daug nepatogumų. Jis kenkia ne tik estetinei išvaizdai, bet ir apsunkina kalbėjimą, neigiamai veikia kramtymo funkciją, sukelia virškinimo bei kitas fizinės ir emocinės sveikatos problemas. Netekote daugumos ar net visų dantų, tačiau vis atidėliojate jų atkūrimą?
Dabar tam tinkamiausias metas, nes visus prarastus vieno žandikaulio dantis atkursime už itin patrauklią kainą – 3592 Eur (įprasta kaina – 5776 Eur). Į šią kaina įskaičiuota patyrusio gydytojo implantologo konsultacija, visi reikalingi tyrimai, procedūros ir gydymo priemonės, 4 aukštos kokybės patikimų gammintojų implantai, laikinas fiksuotas protezas.
Susigrąžinkite pasitikėjimą savimi ir sutaupykite net 2184 Eur!

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Implantacijos be pjūvio privalumai

Privalumai
  • Dantenų gijimo laikas sutrumpėja 50 – 80 proc.
  • Implantas įsukamas greitai ir be skausmo: vos per 15 minučių
  • 99 proc. pacientų po procedūros nepasireiškia tinimas
  • Dažnai išvengiama kaulo priauginimo operacijos: taip sutaupomas laikas ir pinigai
  • Užtikrina ypač tikslią protezavimo procedūrą ant implantų
  • Dažniausiai neprireikia antibiotikų
  • Maksimalus komfortas: jokio skausmo po procedūros
  • Tikslus danties protezavimas implantui sugijus
Trūkumai

Tai – brangesnis sprendimas už išimamus dantų protezus. Tačiau dantų implantai suteikia tai, ko negali jokie išimami protezai: apsaugo žandikaulio kaulą nuo tirpimo, maksimaliai atkuria kramtymo funkciją ir natūralių dantų pojūtį. Tai – ilgametė investicija: su tinkama priežiūra, implantai gali tarnauti ir visą gyvenimą!

Kada reikalinga kaulo augmentacija?

Netekus bent vieno danties, žandikaulio kaulas praranda savo funkcionalumą ir pradeda tirpti. Dėl to atsiranda rizika prarasti sveikus burnos ertmės audinius, neįmanoma atlikti sėkmingos implantacijos.

Pradėjus nykti žandikaulio kaului ir norint atlikti implantaciją bei išvengti komplikacijų, kaulo augmentacija yra būtina. Procedūros metu nuosavas kaulas arba jo pakaitalas priauginamas ten, kur jo labiausiai trūksta.

Suprantame, kad tokia chirurginė intervencija gali skambėti bauginančiai, todėl procedūros metu taikant vietinį nuskausminimą išvengiama skausmo ir diskomforto. Galiausiai pacientui pateikiamos rekomendacijos, kad gijimo laikotarpis būtų kuo sėkmingesnis.

Implantavimo kainos

Nuotolinė gydytojo implantologo konsultacija
19 €
Gydytojo implantologo konsultacija
39 €
Chirurgo konsultacija
49 €
Veido ir žandikaulių chirurgo konsultacija
69 €
Pilotinis chirurginis gidas pagal pavaškavimą (1 žand.)
119 €
Chirurginis gidas suplanuotas 3D sistemoje (1 žand.)
249 €
Implantacija „Nobel”, „Neodent”, „Megagen”, „Osstem” implantu
549 €
Implantacija „Straumann® Roxalid SLA“ (Šveicarija) implantu
699 €
Implantacija „Straumann® Roxalid SLActive“ (Šveicarija) implantu
799 €
Implantacija „Straumann® Pure Ceramic“ (Šveicarija) implantu
1 199 €
Gijimo galvutės užsukimas implantacijos metu
89 €
Sterilių medžiagų rinkinys chirurgijai
69 €
Protezuojančio gyd. ortopedo konsultacija
49 €
Cirkonio pilno kontūro vainikėlis ant implanto
450 €
Cirkonio vainikėlis su keramikos apdaila ant implanto priekinių dantų srityje*
749 €
Cirkonio vainikėlis su keramikos apdaila ant implanto (pavienis, individuali gamyba)*
799 €
Metalo keramikos vainikėlis ant implanto*
399 €
*Į kainą įskaičiuota standartinė atrama
Laikinas vainikėlis ant implanto
99 €
Ilgalaikis plastmasinis vainikėlis ant implanto
159 €
Standartinė atrama „Nobel”, „Neodent”, „Megagen”, „Osstem”
59 €
Atrama „Straumann“
109 €
Okliuzinės skylės uždarymas
39 €

Rezultatai

Implantacijos be pjūvio metodika pacientams leidžia džiaugtis atkurtais dantimis be sunkaus pooperacinio laikotarpio, išvengiant skausmo, tinimo ir antibiotikų vartojimo. Tai – ilgaamžiškiausias dantų atkūrimo metodas, grąžinantis ne tik galimybę mėgautis maistu, kalbėtis, šypsotis, bet ir laisvę mėgautis gyvenimu!

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO
Inbank lizingas sąlygomis.

Pasirinkite Jums patogų registracijos būdą

Registruokitės reikiamai paslaugai Jums patogiu būdu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių šiuo metu neturite galimybės atvykti į mūsų kliniką, kviečiame konsultacijai internetu.

Vilnius / Šiaurės miestelis

Registracijos forma