Periodontito terapinis gydymas

Mūsų požiūris į burnos ertmę

Dantų sveikata prisideda prie gero viso organizmo funkcionavimo, tačiau mes tikime, kad sveika burnos ertmė – ne mažiau svarbi.

Periodontas – tai audinių kompleksas, supantis dantį. Periodontas apima minkštuosius ir kietuosius burnos audinius: dantenas, periodonto raištį, cementą, alveolės kaulą. Šių audinių sveikata rūpinasi gydytojai periodontologai. Patinusios, jautrios ar kraujuojančios dantenos, atsidengusios dantų šaknys – aiškus ženklas, kad reikalinga patyrusio specialisto pagalba.

Susidūrus su šiais simptomais, imtis periodonto ligų gydymo reikia nedelsiant: pavėluotas gydymas bus sudėtingesnis ir užtruks ilgiau. Tuo tarpu apskritai vengiant gydymo, gresia kraštutinė pasekmė – dantų netekimas.

Užtikriname kokybišką periodonto ligų gydymą: naudojame pažangias technologijas ir užkertame kelią bet kokioms komplikacijoms.

Skaitmeninės šypsenos

Periodonto ligos

  • Gingivitas – lėtinis dantenų uždegimas, paveikiantis minkštuosius burnos audinius.
  • Periodontitas – negydomas gingivitas progresuoja į periodontitą. Tai – pavojinga infekcija, paveikianti kietuosius periodonto audinius: periodonto raištį, cementą, alveolės kaulą.
  • Dantenų recesija – tai būklė, kai dėl mechaninio dirginimo ar kitos kilmės dantenų pažeidimo, dantenos atsitraukia ir atsidengia dantų šaknų paviršius.

Periodonto ligų gydymo galimybės

Kiekvienas periodonto ligų atvejis – individualus, tačiau pirmasis žingsnis vienodas visiems pacientams. Tai – skaitmeninė konsultacija, kurios metu kompiuterinių technologijų pagalba įvertinamas paciento burnos struktūrų vaizdas.

Tolesnė gydymo eiga gali būti įvairi:

  • Terapinis gydymas – jeigu periodonto ligos aptinkamos ankstyvoje stadijoje, dažnai užtenka profesionalios burnos higienos, kurios metu pašalinamos mineralizuotos dantų apnašos.
  • Chirurginis gydymas – chirurginiu būdu pakeliamos dantenos ir išvalomos susikaupusios kietosios apnašos. Gydant dantenų recesiją, paciento dantenos pastumiamos į reikiamą vietą. Jeigu dantenų kiekis prarastas, pritaikomas kokybiškas dantenų pakaitalas.
  • Profilaktika – nors kokybiškas gydymas įveikia periodonto ligas, nuo jų atsinaujinimo saugotis turi ir pacientas. Tam būtina profilaktika: reguliarūs apsilankymai pas odontologą, 1-2 kartus per metus atliekama profesionali burnos higiena.

Periodontologinio dantų gydymo kainos

Periodontologo konsultacija
49 €
Periodontologinis ištyrimas
69 €
Danties kiuretažas
39 €
Gingivektomija (vieno danties)
59 €
Danties vainiko pailginimo operacija
129 €
Epulio šalinimo operacija
89 €
Įtvaro uždėjimas
99 €
Liežuvio pasaitėlio plastika
99 €
Lūpos pasaitėlio plastika
99 €
Danties periooperacija
119 €
Danties periooperacija su regeneracija
199 €
Nechirurginis perimplantito gydymas
89 €
Chirurginis perimplantito gydymas
189 €
Dantenų recesijos dengimas su transplantacija
299 €
Danties atidengimas ortodontiniu tikslu
249 €
Danties šaknies amputacija
299 €
Prieangio plastika su transplantacija
299 €

Rezultatas

Kokybiško periodonto ligų gydymo rezultatas – ne tik sveikos paciento dantenos, apsaugoti kiti burnos audiniai, bet ir gyvenimas be nemalonių pojūčių.

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO
Inbank lizingas sąlygomis.

Pasirinkite Jums patogų registracijos būdą

Registruokitės reikiamai paslaugai Jums patogiu būdu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių šiuo metu neturite galimybės atvykti į mūsų kliniką, kviečiame konsultacijai internetu.

Vilnius / Šiaurės miestelis

Registracijos forma