Bendroji nejautra (narkozė) vaikams ir sedacija suaugusiems

Odontologinis gydymas su bendrąja nejautra (narkoze) ir sedacija

Odontologinis gydymas ne vienam kelia baimę ir nerimą. Dėl šios priežasties neretai delsiama pradėti reikiamą gydymą, kol ilgainiui nesprendžiama problema tampa daug rimtesne, o gydymas – sudėtingesniu. Gydymas su bendrąja nejautra (narkoze) vaikams ir sedacija suaugusiems padeda ne tik visiškai numalšinti baimę, bet ir apsaugo nuo nemalonios patirties bei prisiminimų.

 

Kada siūlomas gydymas su bendrąja nejautra (narkoze)?

 

Odontologinis gydymas taikant bendrąją nejautrą (narkozę) atliekamas vaikams, kai jaučiama didelė baimė, diskomfortas arba laukia ilga procedūra.

Šis anestezijos būdas padeda pacientą pilnai užmigdyti bei nejausti jokių nemalonių pojūčių. Procedūros metu šalia visada būna gydytojas anesteziologas, kuris stebi paciento kvėpavimą, širdies veiklą ir pan.

Kada siūlomas gydymas su sedacija?

Dantų gydymas su sedacija rekomenduojamas suaugusiems, kurie ne tik jaučia didelę baimę bei nerimą, bet ir turi žemą skausmo slenkstį ar odontologinių procedūrų metu jaučia pykinimą. Sedacija gali būti pasitelkiama ir planuojant ilgai trunkančias bei itin sudėtingas procedūras.

Prieš gydymą su sedacija būtina gydytojo odontologo konsultacija. Jos metu aptariama bendra paciento sveikatos būklė, papasakojama, kaip viskas vyksta, atsakoma į pacientui rūpimus klausimus.

Kaip veikia sedacija?

Sedacija – tai medikamentų sukeltas sąmonės slopinimas, padedantis pacientui visiškai atsipalaiduoti. Pritaikius šį nejautros būdą, pacientas nebesijaudina dėl to, kas vyksta gydymo metu, o jį pabaigus – beveik nieko neatsimena. Kai pacientas yra ramus bei atsipalaidavęs, gydymą atliekantis specialistas gali maksimaliai susikoncentruoti į savo darbą ir viską atlikti greičiau bei kokybiškiau. Kai viskas atliekama tiksliau, mažiau dirginant bei traumuojant audinius, mažėja uždegimų ir kitų komplikacijų rizika, užtikrinamas greitesnis ir komfortiškesnis gijimas.

Taikant intraveninę sedaciją, medikamentai leidžiami į veną, o pacientas kvėpuoja savarankiškai. Nejautros gylį ir trukmę galima kontroliuoti, tačiau tuo pačiu užtikrinama, kad procedūros metu pacientas nepatirs jokių nemalonių pojūčių.

Gydymo su sedacija metu pacientas gali jaustis visiškai saugus, nes nejautrą atlieka ir visos procedūros metu jį stebi gydytojas anesteziologas. Sedacija beveik neturi šalutinio poveikio. Dažniausiai jau procedūros pabaigoje pacientas būna visiškai atsigavęs ir su lydinčiuoju asmeniu iš karto gali vykti namo.

Klinikoje „Skaitmeninės šypsenos“ dantų gydymas su sedacija gali būti atliekamas tik suaugusiems.

Kaip pasiruošti gydymui su sedacija?

Ruošiantis gydymui su sedacija pacientas turi būti nevalgęs ir negėręs 6 val. iki procedūros. O likus ne mažiau kaip 3 val. iki procedūros galima atsigerti nedidelį kiekį skaidrių skysčių- vandens, arbatos be cukraus. Sultys su tirščiais, pienas ar kava su pienu – netinka.

Anesteziologijos kainos

Intraveninė sedacija anesteziologo priežiūroje (pirma valanda)
349 €
Intraveninė sedacija anesteziologo priežiūroje (kiekviena papildoma valanda)
99 €
Vaikiška plomba su nejautra
49-69 €

Kokio rezultato tikėtis?

Baiminantis ir laiku negydant dantų bei burnos ertmės ligų, galimos komplikacijos, tad vėliau prireiks sudėtingesnio ir brangesnio gydymo. Sedacija leidžia laiku atlikti reikiamą gydymą ir užtikrinti gerą dantų bei burnos ertmės sveikatą, nepatiriant jokių neigiamų emocijų.

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO
Inbank lizingas sąlygomis.

Pasirinkite Jums patogų registracijos būdą

Registruokitės reikiamai paslaugai Jums patogiu būdu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių šiuo metu neturite galimybės atvykti į mūsų kliniką, kviečiame konsultuotis internetu.

Vilnius, Šiaurės miestelis

Registracijos forma