Nematomas dantų tiesinimas kapomis

Kapa – tai skaidrus ir kiekvienam pacientui individualiai gaminamas medicininis prietaisas, kurio pagalba dantims sukeliama lengva įtampa, todėl jie ima judėti link suplanuoto tikslo.

Saugi ir kruopščiai suplanuota procedūra – greitas būdas sugrąžinti funkciją ir estetiką.

Ortodontinės kapos yra keičiamos kas 10 – 14 dienų, todėl dantį veikiančios jėgos yra nedidelės ir tolygios. Pacientai kapas namuose keičia patys pagal suplanuotą tvarkaraštį, todėl atvykti kontrolei pas gydytoją reikia daug rečiau nei gydantis breketais.

Kapas reikia nešioti 22 valandas per parą. Jos išimamos tik valgant ir valantis dantis.

Pliusai
 • Nepastebimos lyginant su breketais.
 • Sukelia mažiau skausmo nei įprastinis dantų tiesinimas.
 • Prieš gydymo pradžią galima tiksliai suplanuoti gydymo rezultatą.
 • Trumpesnis gydymas (priklauso nuo klinikinės situacijos).
 • Patogu valgyti ir valytis dantis po valgio.
 • Retesni apsilankymai pas gydytoją, nei gydantis breketais.
 • Nereikia mokėti už papildomus vizitus.
 • Tinka pacientams, kurie yra alergiški metalams.
 • Daug lengviau priprantama prie pokyčių burnoje.
 • Neturi aštrių detalių, nebraižo žandų.
 • Esant būtinybei kapą galite išsiimti, o breketų – ne.
Klausti
Ką sako pacientai?
Atsiliepimai

Malonus personalas, specialistai labai atsakingi ir neima klientų, kad išpešt pinigų gydymui, kuris būtų neefektyvus. Mane nemokamai pakonsultavo ir nukreipė kitur. Ačiū!

Eglė Lukšienė

Nereali klinika! Administracija visada maloni ir nepaprastai paslaugi, ypac nustebino nestandartiniai, specialiai atvejui pritaikyti higienistes Akviles patarimai! Rekomenduoju!

Vytautas Bernotas

Ši klinika tikrai kitokia! Ir čia tikrai svarbiausia pacientas!

Begalinė specialistų kantrybė, profesionalumas, didžiulis noras suprasti pacientą tiksliai, to siekimas iki galo ir, aišku, techninės galimybės…

Donata Narkiene

Nors šią kliniką įkūrė mano draugai, prisipažinsiu, atsiliepimą rašau ne paprašyta, o visiškai iš patirties, turėtos Skaitmeninėse šypsenose 🙂 Dantų higieną atliko Akvilė – pati maloniausia ir kruopščiausia higienistė…

Žydrūnė Ražanauskienė

Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžius padėkos žodžius Tau gydytojau Marijau, bei personalui už profesionalumą ir operatyvumą! Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, kantrybė, dėmesingumas….

Kristute Kristute

Profesionali ir jauki/draugiška aplinka. Tiek iś administracijos, tiek iś gydytojų komandos pusės. Likau labai patenkintas apsilankymu.

Linas Vaitkus

SUPER viskas! Buvau ir drąsiai sakau REKOMENDUOJU! Jautiesi tarsi pas draugus i svečius užsukus:) Malonūs, patariantys, aukčiausias lygis. Labai džiaugiuosi Jus atradus. AČIŪ, manau mano svajonė išsipildys:)

Neringa Leja

Žmonės eina į spa ir bando ten visokiausias procedūras,o aš čia pradėjau nuo burnos higienos ir užsikabinau (ok, iš tikrųjų užsikabinau dėl filmuko feisbuke, nes problemas savo burnoj jau įtariau)….

Vita Požeckaitė