Dantų laminatės – pasimatuokite šypseną!

Mūsų požiūris

Tikime, kad teisę į estetišką šypseną turi kiekvienas žmogus. Deja, gamta mus apdovanoja skirtingai. Ne visi gali džiaugtis natūraliai baltais ir tiesiais dantimis. Be to, bėgant laikui, dantys keičiasi: dėvisi kramtymo metu, dyla, keičia spalvą ar formą, trupa ir skyla.

Estetišką šypseną sukurti galima dantų laminačių pagalba. Tai – ypač plonos keramikinės dantų restauracijos, kurių dėka pacientai džiaugiasi nauja, balta šypsena ir sugrįžusiu pasitikėjimu savimi.

Bet tai – dar ne viskas!

Vienos idealios šypsenos nebūna. Tai, kas tinka vienam žmogui, nebūtinai derės kitam. Tobula  šypsena yra ta, kuri idealiai tinka būtent Jums. Būtent todėl mūsų klinikoje savo būsimą šypseną galite… pasimatuoti! Tai – unikali galimybė pamatyti, kaip po gydymo atrodysite su nauja šypsena

Skamba per daug gerai, kad būtų tiesa? Kviečiame apsilankyti mūsų klinikoje ir įsitikinti patiems!

Skaitmeninės šypsenos

Dantų atkūrimas laminatėmis + šypsenos pasimatavimas

6 dantų atkūrimas 3900€

4900€

12 dantų atkūrimas 6900€

9100€

Jaučiate diskomfortą dėl neestetiškos šypsenos? Atvykite į nemokamą skaitmeninę konsultaciją, užsisakykite tobulai Jūsų dantis atkursiančias individualias dantų laminates, nemokamai matuokitės būsimos šypsenos variantus ir išsirinkite idealiai Jums tinkančią. Atkūrus dantis laminatėmis, labiau pasitikėsite savimi, džiaugsitės svajonių šypsena ir geresne gyvenimo kokybe.

Kontaktai
Skaitmeninės šypsenos

Kodėl dantų laminatės?

Nors laminatės sukuria nepriekaištingą dantų estetiką, tai tikrai nėra vienintelis dantų atkūrimo būdas. Verta palyginti skirtingus metodus:

Estetinis plombavimas

– Didelės plombos netausoja natūralaus danties audinio

– Savo estetika nusileidžia laminatėms

– Yra trapesnės už laminates, gali nuskilti kramtant kietesnį maistą

– Plombos tamsėja laikui bėgant

– Reikia keisti po 5-7 metų

+ Plombavimui užtenka vieno vizito

Dantų laminatės

+ Tausoja natūralų danties audinį

+ Galima išsirinkti šypseną*

+ Atrodo ypač natūraliai, yra pralaidžios šviesai

+ Patvarumu nenusileidžia natūraliems dantims

+ Nekeičia savo estetinių savybių

+ Tarnauja iki 15 metų ir dar ilgiau

– Laminatėms prireikia kelių vizitų

*Taikant mūsų metodiką „Pasimatuok šypseną“, galima išsirinkti idealiai prie veido bruožų derančius būsimus dantis dar nepradėjus gydymo (jeigu situacija leidžia).

Dantų laminatės per 24 valandas:

  1. Skaitmeninės konsultacijos metu nuskenuojami dantys, padaroma veido nuotrauka.
  2. Išanalizavę Jūsų veido bruožus ir dantų situaciją, laboratorijoje sukursime Jums 1, 2 ar net 3 šypsenų variantus, kurie bus pritaikyti prie unikalios veido formos, akių proporcijų, charakterio savybių.
  3. Kito susitikimo metu pamatuosime Jums sukurtos šypsenos maketą – pasimatuosite kelis variantus ir išsirinksite tinkamiausią. Tai ne Photoshop, o tikri pojūčiai burnoje ir autentiškas vaizdas veidrodyje, video medžiagoje. Šiandienos galimybių dėka nebereikia abejoti dėl galutinio rezultato, nes jį pasirinkti galite iš anksto.
  4. Gydytojas paruoš Jus naujojo projekto įgyvendinimui: skenuojame Jūsų dantis 3D skeneriu, surinktą informaciją siunčiame į čia pat esančią laboratoriją, kur vyksta dantų laminačių gamyba.
  5. Galiausiai ant dantų paviršiaus tvirtinamos laboratorijoje pagamintos dantų restauracijos.

Visą šis kelią galime įveikti vos per vieną parą!

Pasimatuokite šypseną – kokie privalumai?

  • Beskausmė skaitmeninė konsultacija, kurios metu itin tiksliai nuskenuojami dantys ir nufotografuojamas veidas.
  • Išsami veido bruožų analizė, leidžianti sukurti net kelis galimus būsimos šypsenos variantus, geriausiai derančius būtent Jums.
  • Galimybė pasimatuoti būsimos šypsenos maketą ir taip išsirinkti idealiausiai Jums tinkančią ir Jūsų charakterį atspindinčią šypseną!

Rezultatas

Taikant šią inovatyvią metodiką, vos per 24 valandas suteikiama idealiai Jūsų dantų anatomines subtilybes atkartojanti šypsena, kuri atrodo ir funkcionuoja natūraliai, suteikdama lengvumo, patogumo ir pasitikėjimo pojūtį!

Skaitmeninės šypsenos

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO
Inbank lizingas sąlygomis.

Pasirinkite Jums patogų registracijos būdą

Registruokitės reikiamai paslaugai Jums patogiu būdu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių šiuo metu neturite galimybės atvykti į mūsų kliniką, kviečiame konsultuotis internetu.

Vilnius, Šiaurės miestelis

Registracijos forma