Skaitmeninė profesionali burnos higiena

Apžiūrejus Jūsų dantis, papasakosime, kur ir kiek yra dantų akmenų, kur Jūsų burnos probleminės vietos ir jas pašalinsime profesionalios higienos procedūros metu.

Dantų apnašos, kurios susidaro dėl maisto, gėrimų, tabako ir juose esančių mikroorganizmų, yra viena iš pagrindinių karieso ir periodontito atsiradimo priežasčių. Nepašalintos apnašos mineralizuojasi ir sukietėja (virsta akmenimis). Burna nustoja natūraliai valytis, susilaiko bakterijos.

Procedūros metu akmenys ir apnašos pašalinami mašininiais ir rankiniais instrumentais, dantys nupoliruojami, nupučiami sodos milteliais. Dantys tampa baltesni, pagerėja burnos kvapas.

Kad šypsena išliktų balta, o burnos kvapas ilgiau gaivus, gydytojai pasidalins dantų priežiūros patarimais.

Mes susisieksime su JumisBurnos higiena privaloma:
  • Jei dantenos kraujuoja ir yra paburkę, greičiausiai tai – apnašų sukeltas dantenų uždegimas.
  • Implantų priežiūrai. Nepakankama burnos higiena ir dėl apnašų tirpstantis kaulas – dažniausia implantų iškritimo priežastis.
  • Esant paradontozei tik profesionali burnos higiena gali pristabdyti ligos plitimą ir išsaugoti dantis.
  • Privaloma kasmet kiekvienam, besirūpinančiam dantų sveikata.
Klausti
Ką sako pacientai?
Atsiliepimai

Malonus personalas, specialistai labai atsakingi ir neima klientų, kad išpešt pinigų gydymui, kuris būtų neefektyvus. Mane nemokamai pakonsultavo ir nukreipė kitur. Ačiū!

Eglė Lukšienė

Nereali klinika! Administracija visada maloni ir nepaprastai paslaugi, ypac nustebino nestandartiniai, specialiai atvejui pritaikyti higienistes Akviles patarimai! Rekomenduoju!

Vytautas Bernotas

Ši klinika tikrai kitokia! Ir čia tikrai svarbiausia pacientas!
Begalinė specialistų kantrybė, profesionalumas, didžiulis noras suprasti pacientą tiksliai, to siekimas iki galo ir, aišku, techninės galimybės...

Donata Narkiene

Nors šią kliniką įkūrė mano draugai, prisipažinsiu, atsiliepimą rašau ne paprašyta, o visiškai iš patirties, turėtos Skaitmeninėse šypsenose 🙂 Dantų higieną atliko Akvilė - pati maloniausia ir kruopščiausia higienistė...

Žydrūnė Ražanauskienė

Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžius padėkos žodžius Tau gydytojau Marijau, bei personalui už profesionalumą ir operatyvumą! Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, kantrybė, dėmesingumas....

Kristute Kristute

Profesionali ir jauki/draugiška aplinka. Tiek iś administracijos, tiek iś gydytojų komandos pusės. Likau labai patenkintas apsilankymu.

Linas Vaitkus

SUPER viskas! Buvau ir drąsiai sakau REKOMENDUOJU! Jautiesi tarsi pas draugus i svečius užsukus:) Malonūs, patariantys, aukčiausias lygis. Labai džiaugiuosi Jus atradus. AČIŪ, manau mano svajonė išsipildys:)

Neringa Leja

Žmonės eina į spa ir bando ten visokiausias procedūras,o aš čia pradėjau nuo burnos higienos ir užsikabinau (ok, iš tikrųjų užsikabinau dėl filmuko feisbuke, nes problemas savo burnoj jau įtariau)....

Vita Požeckaitė