fbpx

Periodontito terapinis gydymas

Mūsų požiūris į burnos ertmę

Dantų sveikata prisideda prie gero viso organizmo funkcionavimo, tačiau mes tikime, kad sveika burnos ertmė – ne mažiau svarbi.

Periodontas – tai audinių kompleksas, supantis dantį. Periodontas apima minkštuosius ir kietuosius burnos audinius: dantenas, periodonto raištį, cementą, alveolės kaulą. Šių audinių sveikata rūpinasi gydytojai periodontologai. Patinusios, jautrios ar kraujuojančios dantenos, atsidengusios dantų šaknys – aiškus ženklas, kad reikalinga patyrusio specialisto pagalba.

Susidūrus su šiais simptomais, imtis periodonto ligų gydymo reikia nedelsiant: pavėluotas gydymas bus sudėtingesnis ir užtruks ilgiau. Tuo tarpu apskritai vengiant gydymo, gresia kraštutinė pasekmė – dantų netekimas.

Užtikriname kokybišką periodonto ligų gydymą: naudojame pažangias technologijas ir užkertame kelią bet kokioms komplikacijoms.

Periodonto ligos

  • Gingivitas – lėtinis dantenų uždegimas, paveikiantis minkštuosius burnos audinius.
  • Periodontitas – negydomas gingivitas progresuoja į periodontitą. Tai – pavojinga infekcija, paveikianti kietuosius periodonto audinius: periodonto raištį, cementą, alveolės kaulą.
  • Dantenų recesija – tai būklė, kai dėl mechaninio dirginimo ar kitos kilmės dantenų pažeidimo, dantenos atsitraukia ir atsidengia dantų šaknų paviršius.

Periodonto ligų gydymo galimybės

Kiekvienas periodonto ligų atvejis – individualus, tačiau pirmasis žingsnis vienodas visiems pacientams. Tai – skaitmeninė konsultacija, kurios metu kompiuterinių technologijų pagalba įvertinamas paciento burnos struktūrų vaizdas.

Tolesnė gydymo eiga gali būti įvairi:

  • Terapinis gydymas – jeigu periodonto ligos aptinkamos ankstyvoje stadijoje, dažnai užtenka profesionalios burnos higienos, kurios metu pašalinamos mineralizuotos dantų apnašos.
  • Chirurginis gydymas – chirurginiu būdu pakeliamos dantenos ir išvalomos susikaupusios kietosios apnašos. Gydant dantenų recesiją, paciento dantenos pastumiamos į reikiamą vietą. Jeigu dantenų kiekis prarastas, pritaikomas kokybiškas dantenų pakaitalas.
  • Profilaktika – nors kokybiškas gydymas įveikia periodonto ligas, nuo jų atsinaujinimo saugotis turi ir pacientas. Tam būtina profilaktika: reguliarūs apsilankymai pas odontologą, 1-2 kartus per metus atliekama profesionali burnos higiena.

Rezultatas

Kokybiško periodonto ligų gydymo rezultatas – ne tik sveikos paciento dantenos, apsaugoti kiti burnos audiniai, bet ir gyvenimas be nemalonių pojūčių.

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO Mokilizingas sąlygomis. Skaityti daugiau.