Pasimatuok savo tobulą šypseną

Tai unikali paslauga, išskirtinė galimybė pamatyti, kaip galėtumėte po gydymo atrodyti su nauja šypsena. Skamba nerealiai?

Pirmas žingsnis Jūsų tobulos šypsenos link – skaitmeninė konsultacija, kurios metu nuskenuojami dantys ir nufotografuojamas veidas.

Antras žingsnis – darbas laboratorijoje. Išanalizavę Jūsų veido bruožus ir dantų situaciją, sukursime Jums 1, 2 ar net 3 šypsenų variantus, kurie bus pritaikyti prie unikalios Jūsų veido formos, akių proporcijų, charakterio savybių.

Trečias žingsnis – vizitas, kurio metu pamatuosime Jums sukurtos šypsenos maketą. Tai ne Photoshop! Tai – tikri pojūčiai burnoje ir tikras vaizdas veidrodyje, video medžiagoje. Nepamirškite, galėsite pasimatuoti net du ar tris šypsenų variantus. Šiandienos galimybių dėka nebereikia abejoti dėl galutinio rezultato, nes jį pasirinkti galite iš anksto.

Susipažinkite su naujuoju savimi!

Mes susisieksime su JumisDabar labai paprasta išsirinkti savo tobulą šypseną! Renkantis šį būdą Jūs:
  • Žinosite, kaip atrodys Jūsų dantys po protezavimo.
  • Galėsite koreguoti šypseną įvertinę ją veidrodyje, nuotraukose ir video medžiagoje.
  • Suplanavus, kaip atrodys nauji dantys, sužinome, kiek reikės nušlifuoti tikrojo danties audinio. Taip nušlifuojame gerokai mažiau, nei paprastai.
  • Dantų šlifavime svarbus kiekvienas milimetras, nes jis gali išsaugoti gyvą dantį.
  • Kol gaminamos laminatės už laikinus dantis mokėti nereikia! Sutaupote 480 – 800 EUR.
  • Dantis galime pagaminti per 12, 24 ar 36 valandas. Viskas priklauso nuo dantų skaičiaus ir situacijos.
  • Pagamintus dantis prieš cementavimą pamatuojame ir koreguojame. Vietoje turime dantų technikų laboratoriją, todėl galime nedelsiant dantis pašviesinti, patamsinti ar kitaip pakoreguoti.
  • Surinkus visą informaciją, ramiai pradėsime gydymą, o Jūs tapsite savo naujos šypsenos kūrybinės komandos dalimi.
Klausti
Ką sako pacientai?
Atsiliepimai

Malonus personalas, specialistai labai atsakingi ir neima klientų, kad išpešt pinigų gydymui, kuris būtų neefektyvus. Mane nemokamai pakonsultavo ir nukreipė kitur. Ačiū!

Eglė Lukšienė

Nereali klinika! Administracija visada maloni ir nepaprastai paslaugi, ypac nustebino nestandartiniai, specialiai atvejui pritaikyti higienistes Akviles patarimai! Rekomenduoju!

Vytautas Bernotas

Ši klinika tikrai kitokia! Ir čia tikrai svarbiausia pacientas!
Begalinė specialistų kantrybė, profesionalumas, didžiulis noras suprasti pacientą tiksliai, to siekimas iki galo ir, aišku, techninės galimybės...

Donata Narkiene

Nors šią kliniką įkūrė mano draugai, prisipažinsiu, atsiliepimą rašau ne paprašyta, o visiškai iš patirties, turėtos Skaitmeninėse šypsenose 🙂 Dantų higieną atliko Akvilė - pati maloniausia ir kruopščiausia higienistė...

Žydrūnė Ražanauskienė

Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžius padėkos žodžius Tau gydytojau Marijau, bei personalui už profesionalumą ir operatyvumą! Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, kantrybė, dėmesingumas....

Kristute Kristute

Profesionali ir jauki/draugiška aplinka. Tiek iś administracijos, tiek iś gydytojų komandos pusės. Likau labai patenkintas apsilankymu.

Linas Vaitkus

SUPER viskas! Buvau ir drąsiai sakau REKOMENDUOJU! Jautiesi tarsi pas draugus i svečius užsukus:) Malonūs, patariantys, aukčiausias lygis. Labai džiaugiuosi Jus atradus. AČIŪ, manau mano svajonė išsipildys:)

Neringa Leja

Žmonės eina į spa ir bando ten visokiausias procedūras,o aš čia pradėjau nuo burnos higienos ir užsikabinau (ok, iš tikrųjų užsikabinau dėl filmuko feisbuke, nes problemas savo burnoj jau įtariau)....

Vita Požeckaitė