6-8-10 laminačių/vainikėlių
per 24 valandas
Tai keramikinės dantų restauracijos, kurių dėka sukuriama nauja, balta ir graži šypsena. Po to, kai pasimatuojate savo tobulą šypseną, mes jau žinome, ko Jums reikia ir kas Jums tinka.

Pirmas žingsnis Jūsų tobulos šypsenos link – skaitmeninė konsultacija, kurios metu nuskenuojami dantys ir nufotografuojamas veidas.

Antras žingsnis – darbas laboratorijoje. Išanalizavę Jūsų veido bruožus ir dantų situaciją, sukursime Jums 1, 2 ar net 3 šypsenų variantus, kurie bus pritaikyti prie unikalios Jūsų veido formos, akių proporcijų, charakterio savybių.

Trečias žingsnis – vizitas, kurio metu pamatuosime Jums sukurtos šypsenos maketą. Tai ne Photoshop! Tai – tikri pojūčiai burnoje ir tikras vaizdas veidrodyje, video medžiagoje. Nepamirškite, galėsite pasimatuoti net du ar tris šypsenų variantus. Šiandienos galimybių dėka nebereikia abejoti dėl galutinio rezultato, nes jį pasirinkti galite iš anksto.

Ketvirtas žingsnis gydytojas paruošia Jūsų dantis naujojo projekto įgyvendinimui: skenuojame Jūsų dantis 3D skeneriu, surinktą informaciją siunčiame į čia pat esančią laboratoriją.
Informacija apie Jūsų dantis pritaikoma prie Jūsų išsirinktos šypsenos maketo ir iškart pradedama stiklo ar cirkonio keramikos restauracijų gamyba.
Mes susisieksime su JumisPrivalumai
  • Laboratorija pradeda gaminti restauracijas iškart po dantų paruošimo. Sutaupoma nemažai laiko.
  • Laminates galite pasimatuoti ir pakoreguoti jų spalvą bei formą dar prieš galutinį cementavimą.
  • Sutaupote apie 600 – 800 EUR, nes nereikia mokėti už laikinus dantis (kurie yra privalomi) kol gaminamos laminatės.
  • 99% garantija, kad jau po 24 ar 36 valandų pradėsime cementuoti Jūsų nuolatinius dantis, laminates.
  • Ilgaamžis rezultatas (lyginant su estetiniu plombavimu).
  • Jokio spalvos pakitimo po savaitės, mėnesio ar metų. Galite drąsiai valgyti net dažantį maistą. To tikrai negalėtumėte po estetinio plombavimo.
  • Stiklo keramika yra bemetalė, yra itin estetiška, tinka priekiniams dantims.
  • Ir svarbiausia - iš anksto žinosite, už kokį galutinį gydymo rezultatą mokėsite, nes jį pasimatuosite ir išsirinksite patys.
Klausti
Šypsenos pasimatavimas be jokio dantų šlifavimo ar skausmo
Pradinė situacija
Šypsenos matavimas
Galutinis rezultatas
Pradinė situacija
Šypsenos maketas - 6 priekiniai
Laminatės ir vainikėliai - 10 dantukų, stiklo keramika
Pradinė situacija
Šypsenos pasimatavimas - kaip kaukė ant veido
Cirkonio keramika - atkurta funkcija ir estetika
Natūrali šypsena
Screen Shot 2020-02-08 at 9.30.24 PM

Laboratorinis etapas

Šypsenos maketas - 6 priekiniai

Buvusi šypsena

Šypsenos maketas - 10 dantukų, platesnė šypsena

Nauja šypsena – katik po pricementavimo

Estetinis plombavimas
Po estetinio plombavimo greitai keičiasi spalva
Stiklo keramikos laminatės
Po gydymo laminatėmis spalva nekinta
Registruokitės telefonu 8 615 48042 ir pamatykite
kaip galite atrodyti po gydymo!
Atsiliepimai apie laminates
Ką sako pacientai?
Atsiliepimai

Malonus personalas, specialistai labai atsakingi ir neima klientų, kad išpešt pinigų gydymui, kuris būtų neefektyvus. Mane nemokamai pakonsultavo ir nukreipė kitur. Ačiū!

Eglė Lukšienė

Nereali klinika! Administracija visada maloni ir nepaprastai paslaugi, ypac nustebino nestandartiniai, specialiai atvejui pritaikyti higienistes Akviles patarimai! Rekomenduoju!

Vytautas Bernotas

Ši klinika tikrai kitokia! Ir čia tikrai svarbiausia pacientas!
Begalinė specialistų kantrybė, profesionalumas, didžiulis noras suprasti pacientą tiksliai, to siekimas iki galo ir, aišku, techninės galimybės...

Donata Narkiene

Nors šią kliniką įkūrė mano draugai, prisipažinsiu, atsiliepimą rašau ne paprašyta, o visiškai iš patirties, turėtos Skaitmeninėse šypsenose 🙂 Dantų higieną atliko Akvilė - pati maloniausia ir kruopščiausia higienistė...

Žydrūnė Ražanauskienė

Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžius padėkos žodžius Tau gydytojau Marijau, bei personalui už profesionalumą ir operatyvumą! Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, kantrybė, dėmesingumas....

Kristute Kristute

Profesionali ir jauki/draugiška aplinka. Tiek iś administracijos, tiek iś gydytojų komandos pusės. Likau labai patenkintas apsilankymu.

Linas Vaitkus

SUPER viskas! Buvau ir drąsiai sakau REKOMENDUOJU! Jautiesi tarsi pas draugus i svečius užsukus:) Malonūs, patariantys, aukčiausias lygis. Labai džiaugiuosi Jus atradus. AČIŪ, manau mano svajonė išsipildys:)

Neringa Leja

Žmonės eina į spa ir bando ten visokiausias procedūras,o aš čia pradėjau nuo burnos higienos ir užsikabinau (ok, iš tikrųjų užsikabinau dėl filmuko feisbuke, nes problemas savo burnoj jau įtariau)....

Vita Požeckaitė