Implantacija be pjūvio

Tai iš anksto 3D erdvėje suplanuota implantacijos procedūra, kurios metu naudojami chirurginiai gidai, leidžiantys išvengti pjūvio implantacijos metu.

Chirurginis gidas – tai individualiai suplanuota kapa, kuri nukreipia gydytojo grąžtą į kaulą tinkamu kampu ir pakankamu gyliu.

Mes susisieksime su JumisRenkantis implantaciją be pjūvio:
  • Galimas uždaras sinuso pakėlimas. Tai padeda išvengti nemalonių sinuso kėlimo operacijų.
  • Neretai išvengiama kaulo priauginimo ir sutaupoma 200 – 400 EUR.
  • Dantenų gijimo laikas sutrumpėja 50 – 80%.
  • Implantas įdedamas per 15 minučių.
  • 99% pacientų po procedūros nepasireiškia tinimas.
  • Dažnai net nereikia gerti antibiotikų.
  • Maksimalus komfortas per ir po procedūros, jokio skausmo.
  • Tikslus danties protezavimas implantui sugijus.
Klausti
Akimirka iš procedūros
Implantacija be pjūvio
Implantacija be pjūvio
Ką sako pacientai?
Atsiliepimai

Malonus personalas, specialistai labai atsakingi ir neima klientų, kad išpešt pinigų gydymui, kuris būtų neefektyvus. Mane nemokamai pakonsultavo ir nukreipė kitur. Ačiū!

Eglė Lukšienė

Nereali klinika! Administracija visada maloni ir nepaprastai paslaugi, ypac nustebino nestandartiniai, specialiai atvejui pritaikyti higienistes Akviles patarimai! Rekomenduoju!

Vytautas Bernotas

Ši klinika tikrai kitokia! Ir čia tikrai svarbiausia pacientas!
Begalinė specialistų kantrybė, profesionalumas, didžiulis noras suprasti pacientą tiksliai, to siekimas iki galo ir, aišku, techninės galimybės...

Donata Narkiene

Nors šią kliniką įkūrė mano draugai, prisipažinsiu, atsiliepimą rašau ne paprašyta, o visiškai iš patirties, turėtos Skaitmeninėse šypsenose 🙂 Dantų higieną atliko Akvilė - pati maloniausia ir kruopščiausia higienistė...

Žydrūnė Ražanauskienė

Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžius padėkos žodžius Tau gydytojau Marijau, bei personalui už profesionalumą ir operatyvumą! Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, kantrybė, dėmesingumas....

Kristute Kristute

Profesionali ir jauki/draugiška aplinka. Tiek iś administracijos, tiek iś gydytojų komandos pusės. Likau labai patenkintas apsilankymu.

Linas Vaitkus

SUPER viskas! Buvau ir drąsiai sakau REKOMENDUOJU! Jautiesi tarsi pas draugus i svečius užsukus:) Malonūs, patariantys, aukčiausias lygis. Labai džiaugiuosi Jus atradus. AČIŪ, manau mano svajonė išsipildys:)

Neringa Leja

Žmonės eina į spa ir bando ten visokiausias procedūras,o aš čia pradėjau nuo burnos higienos ir užsikabinau (ok, iš tikrųjų užsikabinau dėl filmuko feisbuke, nes problemas savo burnoj jau įtariau)....

Vita Požeckaitė