fbpx

Dantų plombavimas

Mūsų požiūris į dantų plombavimą

Tikime, kad gerai savijautai, koncentracijai ir pasitikėjimui savimi labai svarbi ne tik graži, bet ir sveika šypsena. Deja, daugiau nei 90 proc. žmonių susiduria su dantų ligomis. Pagrindinis susirgimas – dantų ėduonis, dar kitaip vadinamas kariesu. Tai lėtinis, infekcinis kietųjų danties audinių pažeidimas, pirmiausia puolantis dantų emalį. Dėl dantų ėduonies kenčia estetika, sveikata ir bendra savijauta, išauga danties netekimo rizika.

Ėduonies tikimybė mažesnė, jei laikomės dantų ir burnos priežiūros taisyklių, sveikai maitinamės ir reguliariai lankomės gydytojo odontologo kabinete. Tačiau net ir tokiais atvejais ligos rizika išlieka. Užpuolus ėduoniui, nei dantų valymasis, nei sveikas gyvenimo būdas neišgelbės: būtina saugi ir kokybiška dantų plombavimo procedūra.

Dantų plombavimo privalumai

Privalumai Trūkumai
 • Patikima apsauga nuo dantų ligų
 • Idealus sprendimas dantims, kurių pažeidimas – iki 30 proc.
 • Greita ir beskausmė procedūra
 • Išsaugomi natūralūs danties audiniai
 • Kruopščiai išvalomos kariozinės ertmės ir atkuriami danties sluoksniai
 • Kokybiškos plombos tarnaus ilgus metus
 • Patvarumu plombos nenusileidžia natūraliems dantims
 • Ne paslaptis: kokybiškas dantų plombavimas kainuoja. Tačiau kitos alternatyvos tiesiog nėra: paliktas likimo valiai dantis bus puolamas ėduonies. Ligai skverbiantis į giliuosius sluoksnius, problema darysis dar rimtesnė. Laiku neplombuojant dantų, laukia brangus ir ilgas gydymas, o kraštutiniu atveju – danties netekimas.

Dantų plombavimas per 1 valandą:

 1. Esant poreikiui, norint įvertinti pažeidimo mastą, apžiūros metu gali būti taikoma skaitmeninė konsultacija, padaroma dantų nuotrauka.
 2. Sudaromas gydymo planas ir pradedamas gydymas.
 3. Pacientui taikoma nejautra: procedūros metu nieko nejausite.
 4. Išvalomos kariozinės ertmės, pažeisti danties audiniai. Pasiruošiama plombavimui.
 5. Kompizitinėmis plombomis patikimai ir estetiškai izoliuojamas dantis.

Procedūros trukmė – vos 60 minučių. Tik tiek Jus skiria nuo sveikų ir patikimai apsaugotų dantų!

Rezultatai

Taikant inovatyvią gydymo metodiką ir aukštos kokybės kompozitines plombas, per itin trumpą laiką pasiekiami puikūs rezultatai: ilgai išliekanti apsauga nuo pavojingų ligų ir estetiškos, patvarios dantų restauracijos.

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO Mokilizingas sąlygomis. Skaityti daugiau.