fbpx

Dantų balinimas

Mūsų požiūris į šypseną

Baltų dantų privalumais suabejos retas: tai pasitikėjimo savimi, jaunystės, grožio ir komforto simbolis. Tikime, kad balta šypsena turi būti prieinama kiekvienam. Nors anksčiau baltais dantimis galėjo mėgautis tik garsenybės, šiandien akinanti šypsena – lengvai pasiekiama.

Dėl paveldimumo, laiko poveikio ir gyvenimo būdo pageltę ar papilkėję dantys šiandienos odontologijai – tikrai ne problema. Jeigu svajojate apie gražesnę šypseną, siūlome išmėginti vieną dažniausių estetinių procedūrų, dantų balinimą.

Dantų balinimo privalumai

Privalumai Trūkumai
  • Estetiški, balti dantys vos po vieno vizito
  • ki 8 tonų baltesnė šypsena
  • Greita ir beskausmė procedūra
  • Po procedūros dantys nebūna jautrūs!
  • Tai – visiškai saugi procedūra: jos metu dantenos apsaugomos nuo balinamųjų medžiagų; taip išvengiama jautrumo ir pažeidimų
  • Šiai procedūrai svarbus minimalus pasiruošimas: Prieš dantų balinimą turi būti atliekama profesionalios burnos higienos procedūra: tik tokiu būdu balinamosios medžiagos vienodai įsiskverbs į dantų sluoksnius ir bus pasiektas maksimalus efektas.

 

Balta šypsena per 2 valandas:

  1. Dantų paviršius padengiamas specialiu balinamuoju geliu.
  2. Phillips Zoom balinimo lempa aktyvina balinamąsias gelio savybes.
  3. Technologijų pagalba iš dantų paviršiaus „išimamas“ tamsus pigmentas. Tokiu būdu saugiai ir visiškai neskausmingai išbalina dantis.
  4. Procedūros trukmė – 2 valandos. Jai pasibaigus, nejausite nemalonių pojūčių ir džiaugsitės akivaizdžiai baltesniais dantimis.

Rezultatai

Taikant saugią ir inovatyvią balinimo metodiką, vos per 2 valandas pasiekiami puikūs rezultatai. Efektas matomas iš karto, tačiau esant poreikiui turėti dar baltesnę šypseną, procedūrą galima kartoti po 2 savaičių.

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO Mokilizingas sąlygomis. Skaityti daugiau.