„All on 6“ arba „Visi ant 6“

Tai visų 10 arba 12  viršutinio arba apatinio žandikaulio dantų atstatymas ant 6 implantų. Šią metodiką reikėtų rinktis netekusiems visų dantų, arba tada, kai visus juos reikia pašalinti dėl paradontozės.

Implantacija suplanuojama skaitmeniniu būdu ir chirurginio gido pagalba įsriegiami 6 implantai. Jiems prigijus fiksuojamas viso žandikaulio dantų tiltas, kurio nereikia išiminėti, jis visiškai atstoja Jūsų dantis ir leidžia patogiai kramtyti ir šypsotis.

Kuo skiriasi „All on 4“ ir „All on 6“?

  • Reikia 6 implantų, ne 4;
  • Protezuojame trimis atskirais tiltais, tai garantuoja, kad ateityje prireikus koreguoti protezą, korekcija bus daroma tik kelių dantų segmentui, o ne visam žandikauliui.
Mes susisieksime su JumisAll on 6 metodika dažnai nereikalauja kaulo priauginimo
  • Protezas yra fiksuotas, jo nereikia išsiimti nakčiai, jis nespaudžia ir nekrenta.
  • Implantaciją suplanavus 3D erdvėje ir naudojant chirurginį gidą, dažnai išvengiama dirbtinio kaulo priauginimo ar sudėtingų sinuso pakėlimo procedūrų. Tai sutaupo nuo 200 iki 1000 EUR.
  • Įsriegti implantai su kaulu sugyja per 3 – 6 mėnesius. Tuo tarpu pacientas nešioja laikiną plokštelę, kurią dažnai galime pagaminti Jums nemokamai. Tai sutaupo Jums apie 500 – 1000 EUR.
  • Protezus gaminame vietoje, todėl galutinio protezavimo metu galime Jums sutaupyti nuo 300 iki 500 EUR už žandikaulį.
Klausti
Ką sako pacientai?
Atsiliepimai

Malonus personalas, specialistai labai atsakingi ir neima klientų, kad išpešt pinigų gydymui, kuris būtų neefektyvus. Mane nemokamai pakonsultavo ir nukreipė kitur. Ačiū!

Eglė Lukšienė

Nereali klinika! Administracija visada maloni ir nepaprastai paslaugi, ypac nustebino nestandartiniai, specialiai atvejui pritaikyti higienistes Akviles patarimai! Rekomenduoju!

Vytautas Bernotas

Ši klinika tikrai kitokia! Ir čia tikrai svarbiausia pacientas!
Begalinė specialistų kantrybė, profesionalumas, didžiulis noras suprasti pacientą tiksliai, to siekimas iki galo ir, aišku, techninės galimybės...

Donata Narkiene

Nors šią kliniką įkūrė mano draugai, prisipažinsiu, atsiliepimą rašau ne paprašyta, o visiškai iš patirties, turėtos Skaitmeninėse šypsenose 🙂 Dantų higieną atliko Akvilė - pati maloniausia ir kruopščiausia higienistė...

Žydrūnė Ražanauskienė

Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžius padėkos žodžius Tau gydytojau Marijau, bei personalui už profesionalumą ir operatyvumą! Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, kantrybė, dėmesingumas....

Kristute Kristute

Profesionali ir jauki/draugiška aplinka. Tiek iś administracijos, tiek iś gydytojų komandos pusės. Likau labai patenkintas apsilankymu.

Linas Vaitkus

SUPER viskas! Buvau ir drąsiai sakau REKOMENDUOJU! Jautiesi tarsi pas draugus i svečius užsukus:) Malonūs, patariantys, aukčiausias lygis. Labai džiaugiuosi Jus atradus. AČIŪ, manau mano svajonė išsipildys:)

Neringa Leja

Žmonės eina į spa ir bando ten visokiausias procedūras,o aš čia pradėjau nuo burnos higienos ir užsikabinau (ok, iš tikrųjų užsikabinau dėl filmuko feisbuke, nes problemas savo burnoj jau įtariau)....

Vita Požeckaitė